Wsparcie dla działań PR

WSPARCIE PR

Wspieramy budujące działania PR-owe w firmach. Pomagamy w zarządzaniu kryzysowym.

Seria bardzo krytycznych czy wręcz gorszących komentarzy pod świetnym artykułem to koszmar dla PR-wca. Gorsza i bardziej frustrująca może być tylko sytuacja, gdy działania zapobiegawcze, podejmowane w obliczu narastającego jak kula śnieżna kryzysu wizerunkowego Marki lub Firmy, nie przynoszą widocznego efektu. W obu przypadkach jesteśmy przygotowani, aby pomóc.

Wsparcie dla Specjalistów ds. PR

Nasze działania koncentrują się na wspieraniu działań i kampanii PR-owych. Współpraca z bRenewal zapewnia usprawnienie przebiegu kampanii i wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń.

SPRAWDŹ ILE TRACISZ

Negatywne opinie w biznesie

Zapewne wiesz jak destruktywne mogą być działania związane z czarnym PR. Wszelkie próby budowania pozytywnego wizerunku firmy mogą być niweczone już od pierwszego dnia działań. W takim przypadku duża część budżetu jest marnowana. Jakie jeszcze odmiany może mieć czarny PR?

Satisfied-Customers-Icon

Szczególnie w obszarze Personal Brandingu, PR-owcy narażeni są na próby ośmieszenia i deprecjonowanie autorytetu promowanych osób. Nie pozwól, aby Twoja kampania odniosła przeciwny do zakładanego skutek.

Scan-Icon

Twoja konkurencja z łatwością może użyć narzędzia, w którym kompromituje wszelkie próby zbudowania pozytywnego wizerunku Twojego produktu. Strategia ta jest niestety często wykorzystywana na rynku jako element nieuczciwej konkurencji.

Back-Link-Building-Icon

Sytuacje kryzysowe czasami, po prostu się zdarzają. Można minimalizować szanse ich wystąpienia, ale nie da się ich całkowicie uniknąć. Na wypadek kryzysu Marki dobrze mieć pewnego partnera, który „uspokoi” sytuację i zminimalizuje straty.

17
Underline

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

78
Underline

PRZEPROWADZONYCH KAMPANII

2384
Underline

PRZEPROWADZONE INTERWENCJE

468
Underline

WYPITYCH W TYM CZASIE KAW 😉

ZABEZPIECZ SIĘ PRZED ZAGROŻENIAMI

Dla kogo jest ta usługa?

Usługę wsparcia PR polecamy głównie osobom zajmującym się budowaniem działań PR-owych i marketingowych w Firmach. Dzięki naszemu wsparciu unikniesz kłopotliwych sytuacji.

Firmy działające w konkurencyjnym środowisku.

Jeśli konkurencja lubi budować swoją Markę poprzez atakowanie i ośmieszanie Twojej, powiedz temu dość! Zacznij działać, aby uchronić się przed takimi sytuacjami.

Firmy, na których funkcjonowanie może wpłynąć silna krytyka

Jeśli Twój produkt, usługa lub marka są dalekie od doskonałości i spotykają się z krytyką- zmień to! Pozwól, że pomożemy Ci bronić się przed „złymi” komentarzami i wzmocnimy Twój Brand.

Firmy podatne na sytuacje kryzysowe

Jeśli Twoja Marka często spotyka się z sytuacją, gdy publicznie publikowane są informacje, które kompromitują ją w oczach odbiorców, możemy temu zaradzić.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić, skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Powiedz nam, na czym Ci zależy, jak i gdzie chciałbyś pozycjonować swoją Markę, a przede wszystkim, jakie efekty chciałbyś osiągnąć. W ciągu 24 godzin wrócimy do Ciebie z telefonem, aby przygotować propozycję planu działania i kosztorys.