O nas

POCZUJ RÓŻNICĘ

Oddaj sprawy związane z Twoją marką w ręce profesjonalistów!

Jesteśmy agencją marketingu kreatywnego z dużym doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w usługach Amplifingu internetowego. Chcesz wypromować swój produkt, usługę, czy też markę? To zadanie dla nas!

Sprawiamy, aby to, co ma być widoczne w internecie (produkt, usługa, marka) było jak najbardziej korzystne: widoczne, dobrze oceniane i pożądane. A może trzeba zadziałać odwrotnie? Może nie chcesz, aby niepopularne czy poufne informacje na temat Twojej firmy były widoczne w internecie? Tym też się zajmiemy. Krótko mówiąc: wypromujemy to, co pozytywne, wyeliminujemy to, co negatywne.

Nie próbujemy Cię oczarować. My naprawdę wiemy, jak skutecznie działać. Rozumiemy, że dla Ciebie najważniejszy jest efekt i na tym się skupiamy. Nasze metody wyrażone są w twardych liczbach, na podstawie których łatwo ocenisz owoce naszej pracy. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Kliknij button poniżej i skontaktuj się z nami.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

Dlaczego uważamy, że to właśnie z naszą firmą powinieneś realizować swoje cele oraz strategie marketingowe i PR-owe?

Niezależnie od tego, czy jesteś marketingowcem, specjalistą PR, dyrektorem generalnym, czy po prostu właścicielem własnego biznesu – możesz nam zaufać.

Full-Transparency-Icon

Z góry przekazujemy klientowi, jaki będzie koszt kampanii, jaka jest strategia działania, w jaki sposób będziemy mierzyć jej efektywność i co możemy osiągnąć.

Live-Support-Panel-Icon

Dzięki opracowanym strategiom i sprawdzonym w dziesiątkach przypadków rozwiązaniom wiemy, jak działać w każdej sytuacji. Jesteśmy w stanie pomóc niezależnie od skali wyzwania.

Network-Monitoring-Icon

Nie proponujemy klientom nieefektywnych rozwiązań. Interesuje nas efekt. Każde podjęte przez nas zadanie jest nastawione na cel będąc jednocześnie indywidualnie dopasowanym do klienta.

Brand Marketing

Współpracowaliśmy już z ponad setką firm. Większość z nich do nas wraca, aby realizować z nami coraz bardziej kreatywne wyzwania. To dlatego, że po prostu jesteśmy skuteczni.

About-Goal-Image
KILKA POWODÓW ŻEBY NAM ZAUFAĆ

Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta wynikająca z dobrze zrealizowanego zadania.

W czasach cyfrowej rewolucji łatwo zgubić moralny kompas. W naszych działaniach przyświecają nam jasno zdefiniowane wartości.

Wierzymy w siebie

W naszej dotychczasowej pracy doświadczyliśmy różnorodnych scenariuszy. Wiemy, co potrafimy i na co nas stać. 

Wierzymy w jakość

To dla nas jedna z naczelnych wartości. Wierzymy, że na rynku pełnym „bylejakości” wyróżniamy się solidnością.

Wierzymy w integralność

Pracujemy dla naszych klientów, ale również sami dla siebie. Wiemy, że nasze zadowolenie z efektów to również zadowolenie klienta.

Wierzymy w relacje

Chcemy uszczęśliwiać naszych klientów. Chcemy, aby do nas wracali i polecali nas na rynku. I udaje nam się to osiągać.

NASZE REKOMENDACJE

Jesteś gotów, żeby poprawić rozpoznawalność swojej marki nawet o 300% miesięcznie?

Koncentrujemy się na zwiększeniu widoczności Twojej Marki oraz produktu, co znacząco wzmacnia wyniki Twojej sprzedaży.
About-CallToAction-Rocket-Image