Referencje

REKOMENDACJE KLIENTÓW

Co nasi klienci sądzą o dotychczasowej współpracy

Chcielibyśmy przedstawić Państwu wybrane recenzje niektórych spośród naszych Klientów

Staraliśmy się, , aby wybrane rekomendacje przedstawiały opinie wyrażone przez osoby z różnych poziomów stanowisk i działów, żeby pokazać wszechstronność naszych usług. Opinie na temat bRenewal pochodzą od firm o różnym profilu.

Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z tym Partnerem. Profesjonalnie i rzetelnie realizują powierzone im zadania.

Robert Kaczmarek

General Manager w Van Genechten Packaging

Jesteśmy firmą działającą w obszarze nowych technologii i IT. Ważna dla nas jest kwestia wizerunku naszej marki. Współpraca z bRenewal zapewnia nam wsparcie w obszarze kreacji wizerunku i odpowiedniego pozycjonowania naszej firmy jako wiarygodnego pracodawcy. Polecam tego Partnera.

Tomasz Borucki

HR Manager w Fibar Group S.A.

Profesjonalne podejście w promocji naszej marki na rynku oraz procesów rekrutacyjnych wielokrotnie przekładało się na zwiększenie efektywności rekrutacji.

Iwona Rybiec

Dyrektor HR w Es-System S.A.

Jestem pod wrażeniem przejętej inicjatywy, pomysłowości i zrozumienia potrzeb marketingowych, jakimi charakteryzuje się ta firma. Widziałem ją w akcji i muszę przyznać, że warto spróbować. Efekty są rewelacyjne.

Mateusz Gołda

Dyrektor Operacyjny w Neo24.pl

Firma bRenewal dała się nam poznać jako solidny Partner, którego cechują profesjonalizm i rzetelność w podejściu do problemu oraz wysoka kultura w codziennych relacjach z klientem.

Agnieszka Walawender

Kierownik Marketingu i PR w FM Logistic

Polecam współpracę z tą firmą. Mieliśmy problemy z opinią w Internecie, co bezpośrednio wpływało na nasze procesy rekrutacyjne oraz wizerunek na rynku. Działania bRenewala były adekwatne, szybkie i konkretne, dzięki czemu nasz wizerunek został znacząco poprawiony w czasie krótszym niż zakładaliśmy.

Joanna Burgieł

Dyrektor Biura HR w Inpost

Byliśmy przerażeni falą hejtu, która nas zalała. Tym bardziej że była zupełnie niezasłużona. Miałam okazję współpracować z bRenewal, który pomógł nam w sytuacji kryzysowej. Przedstawił spójną strategię i bez żadnej dodatkowej pracy z naszej strony opanował sytuację i wyprowadził sytuację na prostą, za co jestem wdzięczna i gorąco polecam.

Barbara Cienciała

Dyrektor Biura Zarządu w LUMEN POLSKA

Kłopotaliśmy się ze złą opinią w Internecie tworzoną przez naszych liniowych pracowników. Negatywne opinie wpływały na współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Współpraca z bRenewal pozwoliła nam skutecznie pozbyć się szkodliwych komentarzy i znacząco poprawić wizerunek firmy.

Joanna Jeziorowska

Dyrektor Pionu Personalnego w Grupa OKNOPLAST

Chcesz poznać nas lepiej? Kliknij przycisk!