Branża HR

Home-1-Expert-Image
WSPARCIE AGENCJI REKRUTACYJNYCH

Wspieramy rozwój agencji rekrutacyjnych!

Agencje rekrutacyjne  najbardziej ze wszystkich branż odczuwają na swoim przykładzie wpływ opinii na ich temat. Opinie o firmie czy projektach mają bezpośrednie przełożenie na zainteresowanie kolejnych, potencjalnych kandydatów. Nie można zaniedbać tak ważnego czynnika w rozwoju biznesu.

Ochrona wizerunku Agencji

Nasze działania koncentrują się na poprawie i wzmocnieniu wizerunku i opinii o Agencji. Współpraca z bRenewal zapewnia wyeliminowanie potencjalnych zagrożeń osłabienia wizerunku.

DLA KOGO TA USŁUGA?

Wspieramy większość modeli biznesowych w branży.

Na polskim rynku powstało wiele agencji podejmujących nowe trendy w obszarze branży rekrutacyjnej. Skupiając się jednak na modelowym podziale rynku, nasze usługi mają bezpośrednie przełożenie w prowadzeniu biznesu dla agencji typu:

Satisfied-Customers-Icon

Pozytywna opinia o Agencji pozwala pozyskać większą ilość zainteresowanych kandydatów dając większe szanse na realizację projektu.

Digital Consultancy

Agencje pośrednictwa specjalizujące się w outsourcingu pracowników wiedzą jak ważna jest pozytywna opinia o agencji i pracodawcy.

Brand Marketing

Bardzo ważny jest prestiż agencji doradztwa, szczególnie przy rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla w wyspecjalizowanych sektorach.

KLUCZOWY CZYNNIK

Opinie kluczem do sukcesu

Choć wydawać by się mogło, że opinie stanowią czynnik marginalny, w branży HR-owej jest wprost odwrotnie. Według badań aż 73% internautów twierdzi, że Internet jest głównym źródłem wiedzy o  Pracodawcach. Co więcej, 69% osób deklaruje, że nie podjęłoby pracy w firmie o złej reputacji.

Z drugiej strony- 83% internautów po przeczytaniu recenzji w Internecie na temat firmy lub usługi zyskuje do niej zaufanie. Badania od lat pokazują, że chętnie pozyskujemy informacje z Internetu i podchodzimy do nich mało krytycznie.

Nie pozwól, aby Twoja Firma stała się ofiarą niesprawiedliwych i irracjonalnych oskarżeń, które przekładają się negatywnie na cały Twój biznes!

Performance Monitoring Tool