Personal Branding

MARKA OSOBISTA

Czym jest Personal Branding?

Zastanów się, ile znasz firm zarządzanych przez silnego lidera? Ile z tych firm to spółki, z którymi nigdy nie miałeś kontaktu? Branża marketingowa już dawno odkryła olbrzymi potencjał drzemiący w prowadzeniu biznesu przez charyzmatycznego lidera. Ty też możesz wykorzystać ten potencjał!

Opinie

Pozytywne opinie o tym, co robisz są motorem napędowym Twojej rozpoznawalności w sieci. Nie zaniedbaj ich.

Rozpoznawalność

Im więcej piszesz, używając zdywersyfikowanych kanałów SM, tym bardziej budujesz swoją Markę.

PROWADZIMY TWÓJ PROFIL

Krok po kroku

Agencja bRenewal specjalizuje się w budowaniu marki własnej osób zajmujących się biznesem. Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem, dyrektorem, kierownikiem, czy też specjalistą. Pomożemy Ci zbudować Twoją markę osobistą.

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna za pośrednictwem Twojej charyzmatycznej osoby? A może chciałbyś dostawać dużo zaproszeń na spotkania rekrutacyjne?

Niezależnie od tego, co jest Twoim dążeniem — naszym jest sprawienie, aby Twoje nazwisko stało się dobrze znane na rynku. Kierując się Twoją pozycją i celem, jaki chcesz osiągnąć, przygotujemy spersonalizowany plan i strategię działania. W zależności od tego ile wyznaczysz na to zadanie czasu oraz w jakim stopniu zapragniesz się w to bezpośrednio zaangażować, ustalimy odpowiedni współczynnik aktywności. Przygotujemy również estymację efektów kampanii w kilku kluczowych key-pointach.

SEO-Analytics-Image
STAŃ SIĘ ROZPOZNAWALNY W BIZNESIE

Dla kogo jest to usługa.

Budowanie publicznego wizerunku w biznesie może odnosić się do osób z różnego poziomu. W zależności od profilu przygotowujemy właściwą strategię.

Personal Branding w przypadku Osób zarządzających Spółką

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować wiarygodność spółki, czy też chcesz ją docelowo sprzedać — ucz się od najlepszych! Firmy są tworami najczęściej pozbawionymi wyraźnych cech „osobowych”. Sam logotyp nie buduje wiarygodności, ale postać właściciela/prezesa — TAK! Apple, Microsoft, Tesla — to firmy, które są znane dzięki swoim charyzmatycznym liderom nie mniej niż dzięki swoim produktom. Już dziś zadbaj, aby ludzie ufali Twojej firmie tak, jak ufają Tobie.

 

Personal Branding w przypadku specjalistów

Jedni chcą być rozpoznawanymi i wiarygodnymi sprzedawcami, inżynierami, marketingowcami. Inni natomiast prowadzą szkolenia, jeszcze inni chcą dostawać dużo zaproszeń na spotkania rekrutacyjne i uzyskać najlepsze oferty pracy, jakie są na rynku. Jeśli chcesz wypromować swoją osobę, aby Twoje nazwisko stało się rozpoznawalne, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Jaki jest Twój cel?

Co mówią o nas klienci