Ochrona Marki przed czarnym PR

BUDUJEMY POZYTYWNĄ OPINIĘ O TWOJEJ MARCE

Przeciwstawiamy się czarnemu PR – owi. Walczymy z nieprawdziwymi i niesprawiedliwymi opiniami, oszczerstwami i oskarżeniami pod adresem Twojej Marki.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo można dziś zrujnować wizerunek Twojego biznesu, który przecież budowałeś latami. Niestety, zjawisko oczerniania w internecie coraz częściej jest wykorzystywane jako narzędzie nieuczciwej konkurencji.

73 stałych, powracających i zadowolonych klientów
Średnia poprawa na poziomie 63% współczynnika sentymentu
Ponad 14 000 usuniętych, fałszywych i krzywdzących wątków
BUDUJEMY OPINIĘ

Dlaczego opinia o Twojej firmie ma znaczenie?

Sprawdź, jak pozycjonują się strony pozwalające opiniować produkt lub brand Twojej firmy. Już wiesz — bardzo wysoko. Jeśli Ty dotarłeś do tej informacji bez problemu, jak często Takie informacje mogą przeczytać Twoi klienci? Wystarczy wpisać w wyszukiwarce nazwę Marki. Jeśli opinie są przeciętne lub złe, koniecznie trzeba coś z tym zrobić.

SPRAWDŹ ILE TRACISZ

Negatywne opinie w biznesie

Jeśli nie jesteś pewien, jak istotne jest posiadanie pozytywnej opinii na temat Twojej firmy, produktu, bądź usługi — przeczytaj poniższe zestawienie. Znajdziesz tu kilka realnych przypadków, w których negatywna opinia wywarła poważny wpływ na działanie biznesu. Czy któryś z tych przypadków nie dotyka również Ciebie?

Traffic-Analytics-Icon

Coraz trudniej jest Ci sprzedać swoje produkty, czy usługi. Klienci nie chcą kupować. Podobnie, jak partnerzy biznesowi. Nie masz nowych zleceń.

Content-Creation-Icon

Mniejsza ilość CV. Mniej chętnych na spotkania rekrutacyjne. Odwoływanie spotkań, lub brak kontaktu z kandydatami umówionymi na spotkanie.

Email-Icon

Częstsze i bardziej dokładne kontrole z PIP, czy Sanepid. Kłopoty w bankach z uzyskaniem kredytu. To prawdziwe problemy, z którymi zmagali się nasi klienci.

Link-Building-Icon

Twoi dostawcy rezygnują ze współpracy. Coraz trudniej jest Ci pozyskać nowych. Jeśli dochodzi do spotkania, to dostawcy proponują kiepskie warunki.

Satisfied-Customers-Icon

Nierzadko zdarza się, że nagminnie obrażani w internecie pracownicy opuszczają firmę czując rozgoryczenie, ponieważ pracodawca im nie pomógł.

Home-7-Digital-Marketing-Image

Portale opiniotwórcze to najlepsze źródło darmowej informacji o wszystkich słabościach Twojej Marki. Bądź pewien, że konkurencja dostrzega je i wykorzystuje.

JAK POPRAWIĆ OPINIĘ?

Jeśli masz już dość obrażania Twojej Marki, skontaktuj się z nami!

Współpracujemy zarówno z największymi firmami na rynku, jak i z małymi biznesami, które nie mogą odnaleźć się w mnogości zagrożeń płynących z internetu. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu, angażując się w pełni w każdy projekt. Skontaktuj się z nami! Sprawdzimy, jak wygląda obecna sytuacja i zaproponujemy adekwatne rozwiązanie.

32730
Podjętych interwencji
73
Zadowolonych Klientów