Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z tym Partnerem. Profesjonalnie i rzetelnie realizują powierzone im zadania.

Robert Kaczmarek - General Manager w Van Genechten Packaging

Profesjonalne podejście w promocji naszej marki na rynku i rekrutacji wielokrotnie przekładało się na zwiększenie efektywności rekrutacji

Iwona Rybiec - Dyrektor Personalny Es-System S.A

Jestem pod wrażeniem przejętej inicjatywy, pomysłowości i zrozumienia potrzeb marketingowych jakimi charakteryzuje się ta firma. Widziałem ja w akcji i musze przyznać, że warto spróbować. Efekty sa rewelacyjne

Mateusz Gołda - COO w Neo24.pl

Niestety w naszych czasach, każdy kto ma dostęp do internetu może pisać co tylko chcę na temat pracodawcy, niezależnie czy to to prawda czy nie. Dzięki współpracy z firmą bRenewal widzimy widoczną poprawę naszej opinii w Internecie.

Jerzy Waliński- Prezes Zarządu BESEL S.A.

Jesteśmy firmą działającą w obszarze nowych technologii i IT. Ważna dla nas jest kwestia wizerunku naszej marki. Współpraca z bRenewal zapewnia nam wsparcie w obszarze kreacji wizerunku i odpowiedniego pozycjonowania naszej firmy, jako wiarygodnego pracodawcy. Polecam tego partnera.

Tomasz Borucki- HR Manager w Fibar Group S.A.

Kłopotaliśmy się ze złą opinią w internecie tworzoną przez naszych liniowych pracowników. Negatywne opinie wpływały na współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Współpraca z bRenewal pozwoliła nam skutecznie usunąć szkodliwe komentarze i znacząco poprawić wizerunek firmy.

Joanna Jeziorowska- Dyrektor Pionu Personalnego w Grupa OKNOPLAST