bRenewal jako partner biznesowy

jest firmą korzystającą z innowacyjnych rozwiązań i narzędzi opartych o WoM marketing w celu optymalizacji i usprawniania działań związanych z marką firmy.

Niezależnie od tego, czy jesteś pracodawcą, który ma problemy z rekrutacją z powodu złej opinii w Internecie, firmą, która chce pozyskać nowych klientów, lub zaistnieć na kolejnych rynkach, czy producentem tworzącym strategię promowania produktu - skontaktuj się z nami, pomożemy.

rekomendacje

O nas

Brand bRenewal istnieje od 2007 roku. Nasza nazwa jest skrótem od pojęcia Brand Renewal związanego z poprawianiem wizerunku marki tak, aby udoskonalić jej odbiór. Mamy wieloletnie doświadczenie w kształtowaniu wizerunku marki, produktu i pracodawcy poparte wieloma sukcesami w branży. Nasza firma specjalizuje się w Word - of Mouth Marketingu, lub Buzz Marketingu, w Polsce szerzej znanym jako marketing szeptany.Dzięki dobrej znajomości i zrozumieniu rynku reklamy bRenewal jest w stanie zaproponować klientowi kompleksowe, poparte dogłębną analizą rozwiązania oparte na działaniach w zakresie WoM. Rozwiązania w obszarze WoM są jednymi z najbardziej skutecznych i wiarygodnych form promowania marki przy jednoczesnych niskich kosztach działania i założeniach budżetowych.
Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

Nasze wartości

W naszym działaniu kierujemy się interesem klienta. Jego wartości są naszymi wartościami - kierując się tą zasadą jesteśmy w stanie zrozumieć jego potrzeby i zaproponować skuteczne rozwiązania.

Czas jest dla nas bezcenny
Czasu nie można kupić. Szanujemy czas naszych klientów. Staramy się go efektywnie wykorzystywać i odciążać klienta z działań pochłaniających nadmiar czasu.
Efektywność jest dla nas priorytetem
Nie markujemy działań. Każda nasza propozycja jest poparta analizą i audytem, czego następstwem jest idealnie dopasowana strategia działań.
Klient wyznacza kierunek
Tak, jesteśmy świadomi dla kogo i w jakim celu pracujemy. Efektywność jest naszą bronią, a rozumienie wartości czasu w biznesie to nasza tarcza. Jednak to przede wszystkim klient determinuje sens naszego istnienia.